Nasıl Oynanır

Mipodromlar
AMAZON
Rengarenk bir ormanın içinde yarışan misketleri seyretmenin heyecanı mükemmel.

Herşey burada başladı. İlk pistimiz, ilk deneyimimiz, ilk eğlencemiz ve ilk heyecanımız.

Pistimiz; her biri bir diğerinin aynı ve yarışmacılar için eşit özelliklere sahip 8 rampadan oluşmakta. Renkli olması sanki amazon ormanlarındaymışçasına bir his veriyor.

bahis tablosu
TAHMİN KUTUSU

Üyelerimiz her yarışma başlamadan önce oynamak istedikleri yarışmacı veya yarışmacılara puan koyarlar. Her puan sonrası sistem puan yatırılan yarışmacının oranını, oynayan üye sayısını ve kazanç ihtimali hesaplayarak gösterir.

Yarışma sonunda puan oynanan yarışmacı kazanır ise toplam puan, puan oynayan üye sayısı ve puan oranına göre hesabına aktarılır.

Eğer puan yatırılmayan bir yarışmacı yarışı kazanmış ise toplam puan bonus hesabına aktarılır ve sonraki yarışmalarda yine kazanan yarışmacıya oynayan üyelere dağıtılır.

amazon
HER GÜN 10 YARIŞMA DÜZENLENİR

Her gün 10 yarışma düzenlenir. Her yarışmada 20 yarışmacı bulunur.

yarışmacılar
TOPLAM 20 YARIŞMACI

Toplamda 20 farklı yarışmacı vardır. Her bir yarışmacı görünüş olarak birbirinden farklı olsalar da boy ve kilo olarak birbirlerine çok benzerler. 20 yarışmacı arasındaki gramaj farkı en fazla 0,62 gram ve çap farkı en fazla 0,69 milimetredir. Yarışmacıların geçmiş performansları yarışmacılar bölümünde kendi profilleri altında yer almaktadır.